1) Wysoka jakość w dobrej cenie 

Naszym atutem jest konkurencyjna cena w stosunku do wysokiej jakości oferowanych usług. Godzina lekcyjna to 45 minut.

2) Grupy

U nas zapisy trwają przez cały rok. Co więcej, masz również możliwość dołączenia do istniejącej już grupy w każdym momencie trwania kursu.

3) Nauczamy zgodnie z poziomami Rady Europy

Poziomy zaawansowania w naszej Szkole są zgodne z Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego (po angielsku Common European Framework of Reference for Languages).

4) Certyfikaty

Na zakończenie każdego kursu językowego Słuchacze otrzymują wystawiany przez Szkołę certyfikat, potwierdzający aktualny poziom zaawansowania języka.
Od września 2012 posiadamy status Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego (ETS Preferred Associate). Oznacza to, że międzynarodowe certyfikaty z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego można również zdawać w naszej Szkole.

5) Bezpłatne zajęcia pokazowe

Chcesz sprawdzić szkołę zanim się zapiszesz? Nie ma dla nas problemu. Możesz w każdej chwili zapisać się na bezpłatną lekcję pokazową, po której możesz podjąć decyzję o uczestnictwie w kursie.

6) Finanse

Słuchacze dokonują płatności w trybie miesięcznym, nie ma jakichkolwiek opłat wstępnych i semestralnych.

7) Jesteśmy instytucją szkoleniową

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu. Umożliwia to naszej Szkole realizację zleceń na szkolenia osób bezrobotnych i poszukujących pracy, finansowanych ze środków publicznych.

8) Lektorzy

Od początku działalności zatrudniamy tylko i wyłącznie wykwalifikowanych i wymagających lektorów, którzy z oddaniem i pasją zajmują się nauczaniem języków obcych.

9) Kursy językowe dla każdego

Nieistotne, ile masz lat i jak dobrze znasz język. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy najmłodszych, młodzież oraz osoby dorosłe. Oferujemy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania od początkującego po zaawansowany.

10) Profesjonalne sale szkoleniowe i świetna lokalizacja

Przestrzenne i nowoczesne sale szkoleniowe. Wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne. Kolejnym atutem jest świetna lokalizacja. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w Centrum Konina, na Zatorzu czy na Chorzniu, do nas masz blisko.