Nie ma nic ważniejszego jak zadowolenie dzieci z zajęć. Macie na to miesiąc, żeby spróbować nauki u nas. Jeżeli Twoje dziecko będzie niezadowolone z zajęć, możesz w każdej chwili zrezygnować, bez żadnych konsekwencji. Jeżeli się spodoba, wtedy podpisujesz umowę.

Ostatnie aktualności:

FERIE 2023

FERIE 2023

Ferie w domu wcale nie muszą być nudne, a mimo braku śniegu mogą być pełne zabawy. Poniższej przedstawiamy ofertę zajęć w naszej Szkole. W czasie zimowej przerwy dzieci będą mogły twórczo pobawić się i miło spędzić czas. Zapraszamy. Szczegóły i zapisy w sekretariacie Szkoły lub pod numerem 607-908-373.

czytaj dalej
HALLOWEEN PARTY dla dzieci

HALLOWEEN PARTY dla dzieci

Szkoła Językowa LIBRA zaprasza dzieci na: HALLOWEEN PARTY Termin: 28.10.2022r. W programie:  wspólna integracjagry i zabawykonkurs na HALLOWEENOWE przebranie słodkie poczęstunki ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !! Zapisy do 26.10.2022  Szczegóły: 607 908 373 lub w...

czytaj dalej