Chcesz sprawdzić szkołę zanim się zapiszesz?

Nie ma dla nas problemu. Możesz w każdej chwili zapisać się na bezpłatną lekcję pokazową, po której możesz podjąć decyzję o uczestnictwie w kursie.

Ostatnie aktualności:

FERIE 2023

FERIE 2023

Ferie w domu wcale nie muszą być nudne, a mimo braku śniegu mogą być pełne zabawy. Poniższej przedstawiamy ofertę zajęć w naszej Szkole. W czasie zimowej przerwy dzieci będą mogły twórczo pobawić się i miło spędzić czas. Zapraszamy. Szczegóły i zapisy w sekretariacie Szkoły lub pod numerem 607-908-373.

czytaj dalej
HALLOWEEN PARTY dla dzieci

HALLOWEEN PARTY dla dzieci

Szkoła Językowa LIBRA zaprasza dzieci na: HALLOWEEN PARTY Termin: 28.10.2022r. W programie:  wspólna integracjagry i zabawykonkurs na HALLOWEENOWE przebranie słodkie poczęstunki ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !! Zapisy do 26.10.2022  Szczegóły: 607 908 373 lub w...

czytaj dalej