Academic English

Chcesz brylować na lekcjach angielskiego w szkole lub na studiach? Pragniesz rozwijać się językowo, by bez stresu zdać maturę lub sięgnąć po certyfikat językowy? Marzą Ci się studia za granicą, podróże lub znalezienie pracy sezonowej poza Polską?

Na tej ścieżce rozwojowej udoskonalimy Twoją sprawność językową i dodamy Ci odwagi komunikowania się w języku obcym. Podążymy chętnie za Twoimi marzeniami, by otworzyć Cię na świat i sięganie po wiele życiowych możliwości już w pierwszych latach dorosłości.

A2-B2 (kurs dla młodzieży) – 60 godzin lekcyjnych (2-3 zajęcia z native speakerem) – spotkania raz w tygodniu

Bogaty pakiet edukacyjny

  •  materiały dydaktyczne: oferujemy dostęp do najlepszych materiałów dydaktycznych dostępnych na rynku, aktualne tematy i zagadnienia, ćwiczenia wykorzystujące praktyczny angielski i dodatkowo połączone z aplikacją
  • dostęp do aplikacji: przez 24 godziny na dobę będziesz mieć angielski pod ręką, gdzie znajdziesz: fiszki, ćwiczenie wymowy i pisania
  • dla tych co wybiorą naukę stacjonarnie wyjątkowe gadżety niespodzianka
  • przykładowe wyzwania: przygotowania do testów językowych, przejście matury próbnej czy napisanie CV po angielsku