LIBRA KIDS@2x

College English

Dostanie się do wymarzonego liceum jest wystarczającym powodem, by przycisnąć naukę angielskiego. Problem jednak polega na tym, że pozostawienie dziecka samemu sobie może mieć niewiele wspólnego z systematycznym powtarzaniem materiału. Lepiej nie ryzykować i nie zostawiać nauki do dramatycznie ostatniej chwili.

• Na tym kursie wyciągamy pomocną dłoń do wszystkich uczniów, którzy potrzebują wsparcia w rzetelnym przygotowaniu się do egzaminu.
  • Nasze zajęcia składają się z angażujących powtórek i systematyzowania wiedzy zdobytej w szkole.
  • Zawsze trzymamy rękę na pulsie i weryfikujemy, czy w trakcie nauki nie powstały luki, które należy wypełnić wiedzą i skutecznie utrwalić.
  • Tutaj nie ma możliwości na hasła typu „jakoś to będzie”. Jeśli coś jest niejasne, zatrzymujemy się i ćwiczymy do skutku.
  • Zwracamy mocno uwagę na poszerzanie słownictwa i utrwalanie gramatyki, aby w dni egzaminu nie stracić cennych punktów.
  • Na kursie stawiamy nieustannie na przełamywanie barier w mówieniu. Wciąż i wciąż dodajemy skrzydeł uczniom, by czuli odwagę i chęć do komunikowania się bez skrępowania i wstydu.
  • Przerabiamy mnóstwo zadań egzaminacyjnych, by oswoić uczniów z tym dniem i dodać im pewności, że poradzą sobie, bo są świetnie przygotowani.

Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko może nie mieć w sobie na tyle motywacji, aby samodzielnie opanować materiał potrzebny na egzaminie ósmoklasisty, koniecznie wesprzyj je i zapisz na College English.