LIBRA KIDS@2x

Mamy plan na lepszy start Twojego dziecka. Rozwiniemy je językowo i otworzymy na świat.

Rodzicu, czy chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepszy rozwój? Szukasz miejsca, do którego będzie chodzić z radością, a przy tym będzie chłonąć wiedzę jak gąbeczka? Dobrze, że tu jesteś 🙂 

Stworzyliśmy szkołę językową, która podąża za potrzebami dzieci i pragnieniami rodziców, by mieli oni dużo lepszą przyszłość.

Wiemy, że świetnie zaplanowana ścieżka językowa oraz nowoczesne metody nauczania angielskiego pomogą dzieciom sięgnąć w życiu po więcej. Świat stanie przed nimi otworem, a my zainspirujemy je do wykorzystania najlepszych życiowych możliwości. 

Zaufaj intuicji i odbierz zaproszenie na lekcję pokazową, by przekonać się, że z nami Twoje dziecko będzie w najlepszych rękach językowych.

Co nas

wyróżnia?

ŚWIETNIE ZAPLANOWANA ŚCIEŻKA JĘZYKOWA

Nauka bez efektów nie ma sensu, a żeby była skuteczna, musi być świetnie zaplanowana.
Dlatego zaprojektowaliśmy doskonałą ścieżkę edukacyjną, by uczniowie razem z nami, krok po kroku, zdobywali coraz większe umiejętności językowe i poczuli smak sukcesu, który przełoży się na dalszą motywację do nauki.

NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA

Badania naukowe mówią jedno – dzieci małe mają naturalny potencjał do nauki języków obcych. Wyzwolić go można dzięki neurolingwistycznym i neurodydaktycznym metodom.
Brzmi skomplikowanie, ale za tym kryje się piękno nauczania, opierające się na mądrych zabawach.

NAUCZANIE PRZYJAZNE MÓZGOWI

Dzieci mają umysły elastyczne jak plastelina. Aby wykorzystać ten potencjał, bazujemy na programach, które wspierają aktywność mózgu. Lekcje muszą być dynamiczne, wciągające i radosne. Wtedy panują idealne warunki do efektywnej nauki.

MÓWIENIE NA PIERWSZYM MIEJSCU

Tylko praktyczne lekcje angielskiego mają sens. Nie chodzi o to, aby uczeń obudzony w środku nocy z pamięci wymawiał czasowniki nieregularne czy inne wyrażenia po angielsku.
Misją nauczania języków obcych jest wyzwolenie odwagi do mówienia.

Poznajmy się, czyli w kilku słowach o naszej szkole

LIBRA to ponad 12 lat doświadczeń prowadzenia szkoły językowej w Koninie w zgodzie z najnowszymi trendami edukacyjnymi. Zawsze czuliśmy, że prawdziwą radość nauki dają przyjazne i ambitne lekcje, które przekładają się na efekty. A efektami w szkole językowej jest otwarcie na mówienie po angielsku. I to jest właśnie fundament naszego podejścia do nauczania. Chcemy zawsze dawać kursantom odwagę do mówienia i prowokować ich do korzystania z życiowych możliwości, dzięki znajomości języka od praktycznej strony.

W 2023 roku zadebiutowaliśmy w Golinie z LIBRA Kids. Nowy oddział dedykujemy w 100% dzieciom. Od malutkości aż do 14 roku życia. Mamy doskonałe i nowoczesne programy edukacyjne, świetnie zaplanowaną ścieżkę językową, ogromny zapał i wiele lat językowych doświadczeń.

Dlaczego podjęliśmy się nauczania dzieci?

Cofnijmy się do czasów akademickich Niny Karolak-Wolinowskiej, dziś właścicielki dwóch oddziałów LIBRY, a wówczas studentki filologii angielskiej. To wtedy zaczęła prowadzić badania naukowe o wykorzystywaniu inteligencji wielorakich w nauczaniu angielskiego. Projektem, przez cały rok, było objętych aż 140 dzieci. Doświadczenia i wnioski wyniesione z badań, zaprocentowały w przyszłości. Dzięki nim Nina zaczęła uczyć angielskiego zupełnie inaczej niż większość. Wiedziała, jak podążać za uczniami, by zatrzymać ich uwagę i wykorzystać ich inteligencję oraz naturalny potencjał do efektywnego rozwoju językowego. 

 

Dziś w LIBRZE wykorzystujemy nie tylko teorie inteligencji wielorakich, ale również inne skuteczne metody bazujące na współczesnych odkryciach w neurodydaktyce i neurolingwistyce. To dowód, że w nauczaniu zawsze chcemy być na bieżąco, by serwować wiedzę w przystępny, atrakcyjny i efektywny sposób.

Angielski nie tylko jest bramą do globalnej społeczności, ale też narzędziem do realizacji osobistych celów. Dzieci, zwłaszcza w młodym wieku, mają dużą zdolność do efektywnego przyswajania języka.

Dlatego naszym zadaniem jest wykorzystanie tego potencjału poprzez efektywne strategie edukacyjne. U nas Twoja pociecha zacznie się wyrażać całymi zdaniami, zamiast ograniczać się do pojedynczych słów. Jest to lokata, która szybko przyniesie korzyści, a Twoje dziecko osiągnie pewność siebie w komunikacji językowej, będącą trudną do zdobycia dla wielu jego rówieśników.