LIBRA KIDS@2x

Junior English

Nasz autorski program nauczania bazuje na stymulowaniu dzieci ruchowo, muzycznie i językowo. Na zajęciach jest też angażująca zabawa i dynamika, by utrzymać skupienie uczniów i pobudzić ich do dużej aktywności. Taki sposób prowadzenia lekcji motywuje do nauki i dodaje odwagi, by mówić z coraz większą swobodą po angielsku.
  • Nasza propozycja zajęć językowych to wyjście poza schemat uczenia się wyłącznie na podręczniku. Mamy tak dużo aktywności, że ambitna nauka wydaje się być dobrze zaplanowaną rozrywką.
  • Fundamentem kursu jest metoda Dynamic Education, która wykorzystuje aktywność ruchową do utrzymania zaangażowania dzieci w każdej minucie zajęć.
  • Każda lekcja to pełne zanurzenie w języku, które jest niczym bomba do efektywnego i naturalnego otwierania się na angielski.
  • Na zajęciach wykorzystujemy kapitalne maty edukacyjne, tablice interaktywne, a także platformę edukacyjną, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zajęcia, a przy tym utrwalić zdobytą wiedzę.
  • Każdy kursant otrzymuje od nas dostęp do aplikacji mobilnej, by mieć codziennie kontakt z językiem, a przy tym grać sobie i łączyć naukę z rozrywką.
  • Zajęcia grupowe uczą dzieci, nie tylko pracy w zespole, współpracy, ale również poleganiu na sobie, zdrowej rywalizacji oraz socjalizacji.