Oficjalna strona właściciela metody: www.edubears.pl

To jedna z najbardziej topowych metod angielskiego w Polsce.

Jesienią 2022 roku metodą uczyło się blisko 43 000 dzieci w całej Polsce. Skąd ten fenomen?

• program w całości składa się z angażujących gier i zabaw, które pobudzają do aktywności, a nudę zostawiają hen daleko
  • bohaterem każdych zajęć jest uroczy i psotny miś Teddy Eddie, który mówi tylko po angielsku, więc uczy mówić pełnymi zdaniami już od pierwszej lekcji
  • w nauczaniu wykorzystujemy total immersion, czyli metodę, która w pełni zanurza dzieci w angielskim, a przy tym uczy języka obcego tak naturalnie, jak języka ojczystego
  • każda lekcja jest dynamiczna i bazuje na ulubionych aktywnościach dzieci, by przez całe zajęcia utrzymać ich skupienie i koncentrację
  • liczne powtórki w nowych kontekstach, a także aplikacja PLAC ZABAW ułatwiają proces zapamiętywania, więc nauka przynosi wymierne efekty
  • podczas kursu dzieci uczą się aż 2000 słów po angielsku, dla porównania przeciętny Amerykanin posługuje się 5000 słów
  • misiowy angielski jest tak skuteczny i ambitny, że gdy dzieci idą do I klasy, zostawiają w tyle swoich rówieśników

Dlaczego warto postawić na kurs Teddy Eddie?

Dzięki tej metodzie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż podczas standardowych zajęć językowych. Swobodne mówienie po angielsku jest możliwe szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic szybko widzi efekty nauczania, a dziecko nabiera przekonania, że zna angielski i poradzi sobie w wielu językowych sytuacjach.

I co powiesz na naukę angielskiego, która wygląda jak zabawa? Jeden kurs, a jak pięknie otwiera na mówienie w języku obcym.

• po roku chodzenia na Teddy Eddie 3-letni maluszek potrafi  reagować na angielskie zwroty, a także zna pierwsze piosenki i zdania
  • 4-5-latek umie prowadzić swoje pierwsze rozmowy w języku angielskim
  • 5-6-latek mówi już całymi zdaniami, potrafi też opowiadać historie po angielsku oraz zna pierwsze litery i słówka pisane
  • 6-7-latek płynnie komunikuje się w języku obcym i czyta pierwsze teksty

Imponujące? Takie efekty są osiągalne również dla Twojego dziecka. Chcesz przekonać się o tym osobiście?

Pssst…

Prowadzisz przedszkole w Golinie lub okolicach?
A może jesteś ambitnym rodzicem przedszkolaka?

Nasze licencjonowane metody nauczania najmłodszych pozwalają nam uczyć angielskiego wszędzie tam, gdzie są dzieci chętne do zdobywania wiedzy przez zabawę. Teddy Eddie pod tym względem jest fenomenalny, bo rozkochuje w angielskim, wszystkich misiowych kursantów.

Jeśli chcesz, abyśmy przybyli do Twojej placówki edukacyjnej z lektorami, misiem Teddy Eddie i gotowym planem nauczania, odezwij się do nas. Jesteśmy chętni i gotowi, by zacząć edukacyjną współpracę i rozkochać w angielskim coraz więcej dzieci. Szybko zobaczysz, że dzięki tej decyzji Twoje przedszkole zyska w oczach świadomych rodziców i wyróżni się na tle innych placówek.