Twój sukces - nie tylko językowy, zacznie się tutaj.

 • pomożemy Ci pokonać strach mówienia po angielsku
 • stawiamy na przyjacielską i życzliwą atmosferę, aby dobrze Ci było w naszym towarzystwie
 • sięgamy po nowoczesne materiały dydaktyczne
 • wypracowaliśmy autorski styl nauczania, który budzi odwagę do mówienia
 • mieszamy metody: komunikatywną, bezpośrednią i naturalną, bo widzimy, że to one są trampolinami do sukcesu językowego

Czy marzy Ci się...

 • odwaga w komunikowaniu się po angielsku

 • wolność podróżowania i zwiedzania świata bez barier językowych?

 • możliwość nawiązywania znajomości z ludźmi z całego świata?

 • podniesienie językowych kompetencji, by zyskać lepszą pracę?

Nie bez powodu intuicja pokierowała Cię do nas.

Razem z nami masz o 98% więcej szans na sukces. Jak?

 • dla każdego poziomu nauczania mamy zaplanowaną ścieżkę rozwoju, dzięki temu wiesz, gdzie jesteś i ile zostało Ci do odniesienia większego sukcesu;
 • na zajęciach przypominamy Ci, dlaczego warto dalej szlifować język, dzięki takiej motywacji Twój ogień językowy nie zgaśnie;
 • wzmacniamy Twój mindset, czyli pozytywny sposób myślenia i nastawienia do rozwoju językowego;

Brzmi dobrze. Prawda? A to dopiero początek!

Co nas

wyróżnia?

0 lat

Jesteśmy na rynku edukacyjnym od 2011 roku

0

Mamy ponad 5 tysięcy absolwentów

0 lat

Najstarszy kursant ma 71 lat i wciąż chce się uczyć

0

Na naszym pokładzie mamy 15 native speakerów

Jak uczymy?

Sekretem efektywności naszych kursów jest połączenie najlepszych cech metod: komunikatywnej, bezpośredniej i naturalnej.

Mówimy do kursantów po angielsku, aby mogli się z nim osłuchać i oswoić. W ten sposób łatwiej i szybciej można przełamać bariery do mówienia w języku obcym. 

Na lekcjach stawiamy na praktyczną naukę i mówienie. To nic, że mogą się w nie wkraść błędy. Na błędach najlepiej się uczyć. A my, zamiast oceniać poprawność zdań, wolimy pochwalić i docenić te starania. Przecież o to chodzi w języku obcym, żeby jak najwięcej mówić.

Widzimy, że taki sposób prowadzenia zajęć dodaje kursantom odwagi do mówienia. I to nie tylko na lekcjach, ale także na co dzień, podczas podróży, w pracy, czy w komunikowaniu się przez media społecznościowe. Mówienie po angielsku otwiera drzwi do wielu życiowych możliwości. I my na to przygotowujemy naszych kursantów.

Skorzystaj z naszego zaproszenia na bezpłatne przetestowanie zajęć. Zobaczysz, że zechcesz zostać z nami na dłużej. 

Jakie mamy kursy oraz dla kogo one są?

General English

dla tych, którzy chcą rozgadać się po angielsku

Academic English

dla uczniów i studentów, którzy chcą swobodnie zdać maturę z angielskiego lub egzamin językowy

Travel English

dla tych, którzy chcą wykorzystać angielski do podróżowania

Master English

dla tych, którzy chcą mówić niemal tak dobrze jak native speakerzy

Business English

dla tych, którzy potrzebują angielskiego do komunikowania się w pracy

Poznaj kilka historii naszych kursantów

Agnieszka
AgnieszkaSzkoła językowa do której chodzi się z przyjemnością!
Czytaj więcej
„Od czasów studenckich, czyli już prawie 40 lat uczę się angielskiego z różnym skutkiem. Miałam też dużo przerw, co mocno mi ciążyło. W którymś momencie stwierdziłam, że już koniec z nauką.

Kursy niewiele mi dawały, nie czułam postępów, jedynie to miałam poczucie, że wydaję kasę na marne. Pewnego dnia z moją koleżanką postanowiłyśmy dać sobie ostatnią szansę w LIBRZE. Umówiłyśmy się na pierwsze zajęcia, ale ja... nie dotarłam. Poddałam się, a koleżanka chodziła i była zachwycona. Chciała się nawet trochę na mnie zemścić, że sobie odpuściłam, więc zaczęła ze mną rozmawiać po angielsku.

Byłam zdumiona, że po kilku lekcjach koleżanka tak wymiata w mówieniu. To mnie zmobilizowało do zapisania się do LIBRY. Miałam pewne obawy, bo do tej pory uczyłam się jakichś zasad gramatycznych, szyków, czasów i innych, śmiertelnie nudnych rzeczy. Przez to zawsze czułam strach, jak mam coś powiedzieć po angielsku, by było poprawnie i nienagannie. Nasza lektorka cudownie przełamała we mnie bariery. Super jest to, że na lekcjach faktycznie uczymy się mówić z odwagą. Mam poczucie, że wreszcie idę do przodu z rozwojem językowym”.
Hania
HaniaTa szkoła uzależnia!
Czytaj więcej
„Uwielbiam, gdy rozmawiamy na lekcjach o podróżach. I o mężczyznach 🙂 Zawsze wtedy jest zabawnie i dużo się śmiejemy.

Najlepiej wspominam nasz wspólny wyjazd z grupą do Wielkiej Brytanii. To było jedno z najfajniejszych przeżyć w moim życiu. Wreszcie czuję, że nie boję się mówić po angielsku. Udowodnił mi to wyjazd do Londynu, ponieważ zaraz po wylądowaniu nasza lektorka zmusiła nas do rozmów po angielsku i załatwieniu różnych spraw. Ja porwałam się na zaczepienie pracownika metra, aby wytłumaczył nam jak mamy dojechać do hotelu. Pewnie robiłam błędy, ale mnie zrozumiał i pomógł w wyznaczeniu drogi.

Polecam szkołę absolutnie każdemu. I uprzedzam, możecie się od niej uzależnić. Tak jak ja 🙂 A grupę naszą wprost uwielbiam”.
Gosia
GosiaKreatywnie spędzony czas na nauce i rozmowach!
Czytaj więcej
„Najfajniejsze jest to, że na lekcjach rozmawiamy o wszystkim. Całe szczęście nie trzymamy się sztywno programu, tylko skaczemy po interesujących nas tematach. Rozmawiamy o bieżących problemach, o rodzinie, o relacjach międzyludzkich, o sytuacji na świecie, o jedzeniu, o podróżowaniu, a nawet o rodzinie królewskiej i ploteczkach o Harrym i Meghan.

Zaczęłam uczyć się w LIBRZE, bo zawsze miałam kompleks, że nie znam tego języka. Angielski generalnie był obecny w moim życiu, ale szybko się poddawałam i kończyłam edukację na pewnym etapie i nie szłam dalej. A ponieważ mam duże ciśnienie na podróżowanie, to ten język był dla mnie blokadą przed spełnianiem marzeń. Co tu dużo mówić, czułam stres, czy uda mi się z kimkolwiek dogadać po angielsku.

Dlaczego LIBRA? Urzekła mnie pierwsza lekcja i tak zostałam do dziś. Uwielbiam zajęcia, bo z jednej strony wynoszę z nich mnóstwo, a z drugiej - traktuję je jak najlepszą rozrywkę i super spotkania towarzyskie. Najlepiej wspominam nasz wspólny wyjazd do Londynu, który dostarczył nam ogrom radości. Do tego stopnia angielski wszedł nam w krew, że gdy później wróciłyśmy do Polski i jechałyśmy pociągiem do Konina, nasza koleżanka mówiła do wszystkich w przedziale po... angielsku”.
Poprzedni
Następny