Twój sukces - nie tylko językowy, zacznie się tutaj.

 • pomożemy Ci pokonać strach mówienia po angielsku
 • stawiamy na przyjacielską i życzliwą atmosferę, aby dobrze Ci było w naszym towarzystwie
 • sięgamy po nowoczesne materiały dydaktyczne
 • wypracowaliśmy autorski styl nauczania, który budzi odwagę do mówienia
 • mieszamy metody: komunikatywną, bezpośrednią i naturalną, bo widzimy, że to one są trampolinami do sukcesu językowego

Czy marzy Ci się...

 • odwaga w komunikowaniu się po angielsku

 • wolność podróżowania i zwiedzania świata bez barier językowych?

 • możliwość nawiązywania znajomości z ludźmi z całego świata?

 • podniesienie językowych kompetencji, by zyskać lepszą pracę?

Nie bez powodu intuicja pokierowała Cię do nas.

Razem z nami masz o 98% więcej szans na sukces. Jak?

 • dla każdego poziomu nauczania mamy zaplanowaną ścieżkę rozwoju, dzięki temu wiesz, gdzie jesteś i ile zostało Ci do odniesienia większego sukcesu;
 • na zajęciach przypominamy Ci, dlaczego warto dalej szlifować język, dzięki takiej motywacji Twój ogień językowy nie zgaśnie;
 • wzmacniamy Twój mindset, czyli pozytywny sposób myślenia i nastawienia do rozwoju językowego;

Brzmi dobrze. Prawda? A to dopiero początek!

Co nas

wyróżnia?

0 lat

Jesteśmy na rynku edukacyjnym od 2011 roku

0

Mamy ponad 5 tysięcy absolwentów

0 lat

Najstarszy kursant ma 71 lat i wciąż chce się uczyć

0

Na naszym pokładzie mamy 15 native speakerów

Jak uczymy?

Sekretem efektywności naszych kursów jest połączenie najlepszych cech metod: komunikatywnej, bezpośredniej i naturalnej.

Mówimy do kursantów po angielsku, aby mogli się z nim osłuchać i oswoić. W ten sposób łatwiej i szybciej można przełamać bariery do mówienia w języku obcym. 

Na lekcjach stawiamy na praktyczną naukę i mówienie. To nic, że mogą się w nie wkraść błędy. Na błędach najlepiej się uczyć. A my, zamiast oceniać poprawność zdań, wolimy pochwalić i docenić te starania. Przecież o to chodzi w języku obcym, żeby jak najwięcej mówić.

Widzimy, że taki sposób prowadzenia zajęć dodaje kursantom odwagi do mówienia. I to nie tylko na lekcjach, ale także na co dzień, podczas podróży, w pracy, czy w komunikowaniu się przez media społecznościowe. Mówienie po angielsku otwiera drzwi do wielu życiowych możliwości. I my na to przygotowujemy naszych kursantów.

Skorzystaj z naszego zaproszenia na bezpłatne przetestowanie zajęć. Zobaczysz, że zechcesz zostać z nami na dłużej. 

Jakie mamy kursy oraz dla kogo one są?

Dla tych, którzy chcą rozgadać się po angielsku

Dla uczniów i studentów, którzy chcą swobodnie zdać maturę z angielskiego lub egzamin językowy

Dla tych, którzy potrzebują angielskiego do komunikowania się w pracy

Poznaj kilka historii naszych kursantów

Agnieszka
AgnieszkaSzkoła językowa do której chodzi się z przyjemnością!
Czytaj więcej
„Od czasów studenckich, czyli już prawie 40 lat uczę się angielskiego z różnym skutkiem. Miałam też dużo przerw, co mocno mi ciążyło. W którymś momencie stwierdziłam, że już koniec z nauką.

Kursy niewiele mi dawały, nie czułam postępów, jedynie to miałam poczucie, że wydaję kasę na marne. Pewnego dnia z moją koleżanką postanowiłyśmy dać sobie ostatnią szansę w LIBRZE. Umówiłyśmy się na pierwsze zajęcia, ale ja... nie dotarłam. Poddałam się, a koleżanka chodziła i była zachwycona. Chciała się nawet trochę na mnie zemścić, że sobie odpuściłam, więc zaczęła ze mną rozmawiać po angielsku.

Byłam zdumiona, że po kilku lekcjach koleżanka tak wymiata w mówieniu. To mnie zmobilizowało do zapisania się do LIBRY. Miałam pewne obawy, bo do tej pory uczyłam się jakichś zasad gramatycznych, szyków, czasów i innych, śmiertelnie nudnych rzeczy. Przez to zawsze czułam strach, jak mam coś powiedzieć po angielsku, by było poprawnie i nienagannie. Nasza lektorka cudownie przełamała we mnie bariery. Super jest to, że na lekcjach faktycznie uczymy się mówić z odwagą. Mam poczucie, że wreszcie idę do przodu z rozwojem językowym”.
Hania
HaniaTa szkoła uzależnia!
Czytaj więcej
„Uwielbiam, gdy rozmawiamy na lekcjach o podróżach. I o mężczyznach 🙂 Zawsze wtedy jest zabawnie i dużo się śmiejemy.

Najlepiej wspominam nasz wspólny wyjazd z grupą do Wielkiej Brytanii. To było jedno z najfajniejszych przeżyć w moim życiu. Wreszcie czuję, że nie boję się mówić po angielsku. Udowodnił mi to wyjazd do Londynu, ponieważ zaraz po wylądowaniu nasza lektorka zmusiła nas do rozmów po angielsku i załatwieniu różnych spraw. Ja porwałam się na zaczepienie pracownika metra, aby wytłumaczył nam jak mamy dojechać do hotelu. Pewnie robiłam błędy, ale mnie zrozumiał i pomógł w wyznaczeniu drogi.

Polecam szkołę absolutnie każdemu. I uprzedzam, możecie się od niej uzależnić. Tak jak ja 🙂 A grupę naszą wprost uwielbiam”.
Gosia
GosiaKreatywnie spędzony czas na nauce i rozmowach!
Czytaj więcej
„Najfajniejsze jest to, że na lekcjach rozmawiamy o wszystkim. Całe szczęście nie trzymamy się sztywno programu, tylko skaczemy po interesujących nas tematach. Rozmawiamy o bieżących problemach, o rodzinie, o relacjach międzyludzkich, o sytuacji na świecie, o jedzeniu, o podróżowaniu, a nawet o rodzinie królewskiej i ploteczkach o Harrym i Meghan.

Zaczęłam uczyć się w LIBRZE, bo zawsze miałam kompleks, że nie znam tego języka. Angielski generalnie był obecny w moim życiu, ale szybko się poddawałam i kończyłam edukację na pewnym etapie i nie szłam dalej. A ponieważ mam duże ciśnienie na podróżowanie, to ten język był dla mnie blokadą przed spełnianiem marzeń. Co tu dużo mówić, czułam stres, czy uda mi się z kimkolwiek dogadać po angielsku.

Dlaczego LIBRA? Urzekła mnie pierwsza lekcja i tak zostałam do dziś. Uwielbiam zajęcia, bo z jednej strony wynoszę z nich mnóstwo, a z drugiej - traktuję je jak najlepszą rozrywkę i super spotkania towarzyskie. Najlepiej wspominam nasz wspólny wyjazd do Londynu, który dostarczył nam ogrom radości. Do tego stopnia angielski wszedł nam w krew, że gdy później wróciłyśmy do Polski i jechałyśmy pociągiem do Konina, nasza koleżanka mówiła do wszystkich w przedziale po... angielsku”.
Poprzedni
Następny