Business English

Najlepsza inwestycja w swoją karierę. Potrzebujesz wyszlifować swój język branżowy? Nabrać odwagi, by dołączać do rozmów po angielsku w pracy, a nie chować się po kątach, byle nikt nic od Ciebie nie chciał? Ten kurs doda Ci śmiałości w komunikowaniu się w pracy i poza nią. Pozwoli Ci także nabrać odwagi, by upomnieć się o awans lub poszukać szczęścia w innej, ambitnej pracy.

Ta opcja dedykowana jest także dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom podniesienie językowych kwalifikacji. W tej współpracy jesteśmy chętni, by zmodyfikować ofertę tak, aby w pełni dopasować słownictwo i zwroty do danej branży.

B1-B2 (kurs średniozaawansowany) – 100 godzin lekcyjnych (10-14 zajęć z native speakerem) – spotkania raz lub dwa razy w tygodniu

Bogaty pakiet edukacyjny

  • materiały dydaktyczne: oferujemy dostęp do najlepszych materiałów dydaktycznych dostępnych na rynku, aktualne tematy i zagadnienia, ćwiczenia wykorzystujące praktyczny angielski i dodatkowo połączone z aplikacją
  • dostęp do aplikacji: przez 24 godziny na dobę będziesz mieć angielski pod ręką, gdzie znajdziesz: fiszki, ćwiczenie wymowy i pisania
  • dla tych co wybiorą naukę stacjonarnie wyjątkowe gadżety niespodzianka
  • przykładowe wyzwania: pisanie CV i listu motywacyjnego, szlifowanie oferty o pracę czy ćwiczenie rozmów kwalifikacyjnych